Jak można upiększyć recepcję w biurze?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Jak można upiększyć recepcję w biurze?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Dzień dobry, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą wystroju w naszej firmie. Najbardziej nie pasuje mi obecna recepcja, która jest mdła. Myślę właśnie co można zrobić, aby przychodzące osoby od samego progu czuły klimat naszej działalności. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian a, także jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Ale to jest wszędzie, a ja chciałbym coś ekstra. Czy przychodzą wam do głowy jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób jesteśmy w stanie wyeksponować recepcję w biurze?

#2 Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Dzień dobry. Rozwiązań twojego problemu jest dużo. Sam już trafnie zauważyłeś ważna jest kolorystyka biura oraz dobrze dopasowane dodatki. Te rzeczy powinny się komponować w zgrabną całość. Jak szukasz czegoś unikalnego to można pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi ogromne wrażenie na gościach. Rzecz jasna lada recepcyjna powinna być dopasowana do profilu działalności twojej firmy. Więc powinieneś ją zrobić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. W Polsce jest sporo firm, które wykonują tego typu rzeczy. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Rezultat będzie niezadowalający.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości