Strona 1 z 1

Interesujące meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na siłownię. Zawsze lubiłem ćwiczyć w klubie fitness, dlatego stwierdziłem iż spróbuje sił w tej branży. Wiadomo, że jest znaczna konkurencja w tej branży. Żeby zachęcić klientów muszę się jakoś wyróżnić. Dlatego pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie tu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do siłowni. Będę rad za wszelkie sugestie. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Interesujące zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie lubię tak jaskrawych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać bardziej stonowane zestawienia kolorów. Wg mnie ta kompozycja jest ciekawa Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Interesujące meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Przedmówca ma nieco racji. Ale ja osobiście wolę właśnie żywe barwy. Szczególnie w takich miejscach jak siłowni. W siłowniach powinno być żywo - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Osobiście podobają mi się te realizacje: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: