Strona 1 z 1

Niedrogi protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:04
autor: adambyczek
Dzień dobry, potrzebuje na gwałt rzetelnego protetyka w Radomiu. Mam spory kłopot z moim uzębieniem. Na okrągło wypadają z nich plomby. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o poradę w tym temacie. Rzecz jasna nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

Niedrogi protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Cześć. Miałem podobny problem ze swoimi zębami. Zmieniałem chyba 3 dentystów zanim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i sądziłem, że są to dobrzy lekarze. Błąd, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi wypadła plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero jak poczytałem w Internecie to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem wyleczone zęby. Kobieta jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej tłoków. Natomiast zęby leczy bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

Dobry protetyk w mieście Radom na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:55
autor: alexsys76
Cześć, z tymi niepublicznymi stomatologami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich super robi, a tak po prawdzie jest ich mało w Radomiu, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy: