Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

#1 Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Dzień dobry, jestem właścicielem małej firmy oferującej usługi dekarskie. Od pewnego czasu w kraju występuje kryzys na rynku budowlanym i co się z tym wiąże jest znacznie mniej zleceń dla takich brygad jak moja. Ludzie coraz mniej budują domów. Jak już ktoś dzwoni to przeważnie szuka najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Obecnie praca waha się na granicy opłacalności. Tak, więc zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, lecz nie nie mam pojęcia jaka forma promocji się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

#2 Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie ulotek mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz reklama na tego typu stronach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=275 . Pozostałe formy reklamy okażą się mało skuteczne. Mało kosztowym pomysłem jest zrobienie bilbordu reklamowego i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

#3 Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Witaj. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby reklamy świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na forach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości