Jak pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Jak pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?

#1 Postautor: alinasobol » 21 cze 2016, 12:25

Cześć. Jestem młodą pielęgniarką. Działam w swoim fachu już od dobrych kilku lat. Codziennie pracuje w państwowym szpitalu. Jeszcze dwa lata temu było dużo więcej dyżurów i można było sobie nieźle dorobić. Dzisiaj wszyscy potrzebują pieniędzy, a co się z tym wiąże biją się o dyżury. Tak, więc na osobę przypada ich parę w miesiącu. Ta sytuacja zmusza mnie do znalezienia ekstra zajęcia. Jestem w stanie przyjeżdżać do chorych do ich domów, itp. Lecz nie wiem jak mogę ich pozyskać?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po pracy?

#2 Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 12:31

Dzień dobry. Rzeczywiście jest problem z promocją tego rodzaju usług. Pomyśl najpierw o gazecie z ogłoszeniami. Tam osoby starszej daty często szukają ofert. Popularny był tygodnik Anonse. W nim były różnego typu ogłoszenia. Do dzisiaj widzę go w kioskach ruchu. Natomiast lepszy sposób to umieszczanie ogłoszeń do tego typu serwisów ogłoszeniowych: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna - to tam obecnie najwięcej osób poszukuje usług. Rzecz jasna im więcej takich ogłoszeń dasz na rozmaitego typu portalach internetowych tym lepiej. Możesz również stworzyć własną stronę internetową i ją promować w wyszukiwarce internetowej. Ale to już duży wydatek, który może Ci się nie opłacić.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość