Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

#1 Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu zgłębiam wypowiedzi na forach związane z marketingiem w Internecie. Najbardziej ciekawą formą promocji jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem na ten temat wiele blogów, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Dlatego mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: dźwigi towarowe i tu chciałbym zadać 2 pytania. Czy warto tworzyć dedykowane zaplecze dla takich słów kluczowych jak: platformy towarowe oraz czy dzienna ilość zdobywanych linków wpływa na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zbuduje dzisiaj sto linków a jutro dziesięć będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe windy towarowe

#2 Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Witam kolegę. Widzę, że odrobinę zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie słowo kluczowe: windy towarowe nie należy do najprostszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna odnośniki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczebność. Obecnie bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki jesteś w stanie tworzyć ręcznie, lecz musisz je podlinkować. Tu właśnie są konieczne programy. Jeśli chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych odnośników nie powinna być za duża. Trzeba je pozyskiwać regularnie. Dzisiaj np: 20 linków, jutro 15 linków, następnego dnia 15 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości