Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie

#1 Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym poprosić forumowiczów, którzy mają już za sobą budowę domu. Potrzebuję zamówić balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ludzi, którzy wykonują ciekawe realizacje za rozsądne pieniądze. Chciałbym aby zaprojektowali coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie idealnie by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę zobowiązany za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zamówić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

#2 Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja w swoim domu posiadam podobne balustrady wykonane ze stali, o których mówisz. Robiła mi je ta ekipa: Ortodonta Konstancin Jeziorna , która funkcjonuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie kłopotu z dojazdem do Warszawy. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich realizacji znajdziesz w tym miejscu: - jak chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich pracy. Nie mam pojęcia tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość