Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:57

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

#1 Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Cześć. W ostatnim czasie wybudowałem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień dużo rozmaitych ludzi. Ciągle zastanawiam się, w związku z tym czy powinienem zainwestować w kamerę - gra toczy się o coś w stylu? W domu mamy wiele urządzeń oraz cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka latorośli pozostaje niejednokrotnie sama w mieszkaniu. Stąd moje zapytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób osiągnę zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2019, 8:54 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny dom powinien posiadać kamery?

#2 Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Cześć. Chcąc zabezpieczyć swoją posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce kilka lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, wskutek tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niesłychanie istotne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, w takim razie zainwestować w rzetelny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wprost przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości