Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?

#1 Postautor: alinasobol » 24 paź 2016, 12:56

Dzień dobry. Ostatnimi czasy mnóstwo słyszy się o wyjazdach do Niemiec jako opiekunki do dzieci lub też ludzi starszych. Ciekawi mnie taka profesja, ponieważ mam duże doświadczenie w tym zawodzie. Jednak zastanawiam się czy należałoby pojechać. Jak wygląda kwestia płac i czy taki wyjazd jest bezpieczny? Spotykałam się z wieloma ofertami pracy jako opiekunka Niemcy http://betreuerin.com.pl , jednak też opiniami na ten temat - w znacznej większości pozytywnymi. Niemniej jednak zastanawiam się czy są one autentyczne. Intrygują mnie odpowiedzi od ludzi, jakie pracują lub pracowały w Niemczech.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy opiekunka Niemcy dobrze zarabia?

#2 Postautor: tolek1980 » 24 paź 2016, 13:07

Dzień dobry, samodzielnie korzystałam z takiej wyjazdowej pracy już dwa razy. Potwierdzam, że taka praca jak opiekunka Niemcy jest poprawnie wynagradzana. W większości wypadków masz możliwość zarobić nawet kilka razy więcej aniżeli w Polsce. Do Twoich obowiązków przynależą różne czynności, bo każda propozycja jest inna. Masz prawo, w następstwie tego wybrać taką, która najbardziej Tobie pasuje. Przeważnie zostaje też odrobinę wolnego czasu, w którym możesz robić co chcesz. Praca ta jest bezpieczna. Powinieneś uważać jednakże na krętaczy, wobec tego odpowiedniej korzystaj ze przetestowanych ofert.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości