Potrzebuje fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

#1 Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:34

Witam wszystkich na forum. Potrzebuje dobrej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie posesji. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie chcę żeby były wykonane w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje rzetelną brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam dobrej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

#2 Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Cześć. Jak dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz ekipy ślusarzy, która ma zrobić dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę brygady ślusarzy - http://metfach.pl , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń kutych. Dalej umieszczam zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zerknij czy szukasz czegoś takiego. Jeżeli tak to mogę Ci ich rekomendować z czystym sercem. U mnie w domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada zamontowała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości