Fotografia dziecięca na urodziny?


Wiadomość
Autor
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na urodziny?

#1 Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Witam. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W krótkim czasie obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji urządzić małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Jednakże zastanawiam się również nad tym, aby uchwycić całą imprezę w nienaganny sposób. Właśnie dlatego również interesuje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje zdjęcia dzieciom w trakcie zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

#2 Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Hej. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu oraz upominków nie mogło także oczywiście zabraknąć atrakcji, właśnie dlatego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się niesolidnymi opiniami wybraliśmy również fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które wolno zaadaptować pod własne wymagania. My na przykład pragnęliśmy uchwycić całą zabawę, jednakowoż poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu mamy piękną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości