Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego rodzaju szkoleniach?

#1 Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który codziennie pracuje w firmie transportowej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich przyjaciół posiada uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją w innej firmie ma o wiele lepszą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich szkoleń deska wpc na ogrodzenie , które dają odpowiednie uprawnienia. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2022, 16:12 przez alinasobol, łącznie zmieniany 3 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co uważacie o tego typie kursów zawodowych?

#2 Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam miałem podobny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie spedycyjnej. Jeździłem jedynie po kraju, dlatego zarobki nie były wielkie. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małego synka. Więc byłem zmuszony coś innego wykombinować. Wybrałem wtedy takie szkolenie jak podałeś w linku. Skończyłem: ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórcze i poprzez to byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal przewożę towary po Polsce, lecz moje wynagrodzenie jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób tego rodzaju szkolenie. Jego koszt zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat - rozmowy niekontrolowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości